Asta este singura veste bună pe care o avem legată de ea.
Poppy are două luni și jumătate și a venit la București la Radius Vet (unde este internată) cu buza despicată, coada fracturată, fractură de bazin și hernie ombilicală. Destul de bușit, nu?
O vom lua pas cu pas, va avea câteva operații pe care va trebui să le facă, însă, înainte de toate, va trebui să ne asigurăm că le poate face față.
Este o bombonică de pisicuță, dar o bombonică care a căzut pe jos și s-a cam făcut bucățele. Nu știm ce ar fi putut să-i producă asemenea răni și nici nu vrem să ne gândim prea mult la asta, vrem doar să o facem bine.
Puteți dona pentru Poppy:
în contul RO57INGB0000999907610699 deschis la ING Bank, pe numele Asociatia Pisici pe creier
în contul RO59BTRLRONCRT0422239401 deschis la Banca Transilvania, tot pe numele Asociatia Pisici pe creier
sau prin PayPal la adresa office@pisicipecreier.ro







