Își poate menține temperatura corpului doar pe pernă electrică, glicemia este ok, dar cu ajutorul administrării de glucoză, scaunul a fost păstos.
Trebuie să ma rămână internat cel puțin încă o noapte, noi credem că mai multe.
Mâine i se va lua și sânge pentru analize, posibil să aibă nevoie de transfuzie.
O donatoare a paginii a plătit două nopți de internare, însă lupta este abia la început, dacă trece și peste următoarele 24 de ore vom avea nevoie de susținere în continuare.
Decizia de a-l interna la Pet Stuff i-a salvat viața, avea nevoie de un non-stop.
Vă vom ține la curent cu evoluția sa.
Puteți dona pentru el:
în contul RO57INGB0000999907610699 deschis la ING Bank, pe numele Asociatia Pisici pe creier
în contul RO59BTRLRONCRT0422239401 deschis la Banca Transilvania, tot pe numele Asociatia Pisici pe creier
sau prin PayPal la adresa office@pisicipecreier.ro







