1. El rezistă, se luptă, dar așa cum vedeți și în aceste imagini este foarte mic. Are două luni și este extrem de slab.
2. După primele 24 de ore, adică prima zi în care l-am postat, donațiile au scăzut vertiginos. Și nu e o surpriză, așa se întâmplă la TOATE cazurile postate.
Vă garantez că dacă va trăi, perioda de internare va depăși 6-7 zile, știu din experiență asta. Și o să ajungem în punctul în care nu o sa avem cu ce să plătim, că nu doar de el avem grijă.
Poate vede cineva aceste imagini și aceste cuvinte și vom reuși să strângem din nou bani pentru el.
Vă las si update-ul dat de doamna care l-a internat la Pet Stuff:
“Buna ziua. M-au sunat tarziu azi si mi-a stat inima in loc, crezand ca s-a intamplat…. Dar, mititelul inca lupta. Cumva prognosticul e inca rezervat, la fel cu instabilitate termica, glicemica, tinute sub control de medici. Inca este hranit cu seringa, iar scaunele nu mai sunt moi. Ca varsta e marisor(aproape 2 luni) dar corpul lui e foarte slabit![]()
Sunt sigura ca va lupta in continuare cand stie ca o armata de oameni lupta impreuna cu el”.
Puteți dona pentru el:
în contul RO57INGB0000999907610699 deschis la ING Bank, pe numele Asociatia Pisici pe creier
în contul RO59BTRLRONCRT0422239401 deschis la Banca Transilvania, tot pe numele Asociatia Pisici pe creier
sau prin PayPal la adresa office@pisicipecreier.ro
